Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Wybuch gazu w Jabłonce (zdjęcia) - JABŁONKA. W kotłowni budynku przy ul. Energetyków zapalił się gaz, który ulatniał się z butli. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Mieszkańcy osiedla Witosa proszą o ekrany akustyczne - NOWY TARG. O montaż ekranów akustycznych na odcinku od ul. Podtatrzańskiej wzdłuż zakopianki do boiska sportowego zaapelowali mieszkańcy os. Witosa.
Tradycyjny niedzielny korek - Pieniny stoją - Kończy się piękny, ciepły, jesienny weekend. Prognozy synoptyków się sprawdziły, dlatego w Pieniny przyjechało wielu turystów. Niestety wiąże się to z coniedzielnym sezonowym korkiem. Podobnie jak w zeszłym tygodniu jest to kolejny korek gigant.
Radny domaga się "natychmiastowego uruchomienia w Nowym Targu ogrzewalni lub noclegowni" - NOWY TARG. - W mieście, w którym funkcjonuje schronisko dla zwierząt - wstydem i bezdusznością jest brak ogrzewalni lub noclegowni dla ludzi - mówi oskarżycielsko Paweł Liszka. Radny wypomina burmistrzowi, że gdy obejmował on urząd tego typu miejsca schronienia były.
Modlitwa za misje w Poroninie (zdjęcia) - W Kościele Katolickim trwa „Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny”. Jego motto brzmi „Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z misją w świecie”. Papież Franciszek ogłaszając miesiąc misyjny chciał, aby wszystkim wiernym leżało naprawdę na sercu głoszenie Ewangelii oraz, aby rozwinęło się umiłowanie misji.
Wypadki w górach - TATRY. Do południa ratownicy TOPR odebrali już kilka wezwań o pomoc. Ratownik dyżurny mówi o pięciu wpadkach.
Niedzielne badanie praktyk religijnych - Dziś w całej Polsce trwa liczenie wiernych. Głównym celem prowadzonego we wszystkich parafiach badania jest sprawdzenie, ile osób przychodzi na Msze św., ile z nich stanowią mężczyźni, ile kobiety oraz ilu wiernych przystępuje do Komunii świętej.
Odnalazł się poszukiwany 23-latek - Poszukiwany od kilku dni mężczyzna, który wyszedł w czwartek z pracy w Rabce-Zdroju i zaginął - został odnaleziony.
Radny zaapelował o nadzór nad ścieżkami rowerowymi - NOWY TARG. - Zwracam się z wnioskiem o przegląd ścieżek i tras rowerowych pod względem ich bezpieczeństwa, szczególnie w zakresie drzew rosnących w ich bezpośrednim sąsiedztwie - mówił podczas sesji Marek Fryźlewicz. Radny zastrzegł, że nie chodzi mu o wycinanie drzew, ale o przycięcie ich gałęzi i konarów znajdujących się w bliskim tras.
Prezydent Andrzej Duda w Zakopanem (zdjęcia) - Prezydent RP wziął udział w marszu Nordic Walking pod hasłem "TAK dla transplantacji", który odbył się w Zakopanem.
Abp Jędraszewski w Lipnicy Wielkiej: "Należy modlić się o zdolność kochania i bycia zwiastunami Bożego Królestwa" (zdjęcia) - LIPNICA WIELKA. Uroczystej sumie w ramach obchodów 250-lecia konsekracji kościoła pw. Św. Łukasza Ewangelisty przewodniczył abp Marek Jędraszewski. Metropolita krakowski odsłonił także wmurowane w ścianę świątyni tablice. Jedna z nich poświęcona jest pamięci ks. Wojciecha Zubrzyckiego, który w II połowie XVIII wieku, przez ponad 20 lat był proboszczem parafii. To on był budowniczym kościoła.
Prezydent na nowotarskim lotnisku (zdjęcia) - Andrzej Duda przybył dziś na Podhale, żeby wziąć udział w imprezie Bieg Sztafet - 101 kilometrów na 101. Rocznicę Odzyskania Niepodległości - który odbywał się w Zakopanem.
Zaginął Dawid Karciarz - Dawid Karciarz wyszedł w czwartek z pracy w Rabce-Zdroju i do tej pory nie wrócił do domu. 23-latek mieszka w województwie podkarpackim. Szuka go rodzina i policja, która została powiadomiona o jego zaginięciu.
Nie dla wszystkich większe wypłaty - Radna gminy Łapsze Niżne apeluje o podwyżki dla pracowników obsługi szkół. Twierdzi, że ich wynagrodzenia są na niskim poziomie, a wzrost płac dla urzędników i nauczycieli, z ich pominięciem, jest niesprawiedliwy.
Nowy sprzęt medyczny w łapszańskim ośrodku zdrowia - Samodzielny Publiczny Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapszach Niżnych zakupi aparat do USG za kwotę około 120 tys. zł.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Willa "U Gerwazego"
Prices 40 - 70
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty